Vishay ACASA1002S1002P1AT
Res Thin Film Array 10K Ohm/10K Ohm 0.1% 0.3W ±25ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD...
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay ACASA1002S1002P1AT herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 3 Jahren
Future Electronics
Arrow.cn
RS (Formerly Allied Electronics)
HQonline
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+63.32%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
Lieferkette
Country of OriginGermany
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2016-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Res Thin Film Array 10K Ohm/10K Ohm 0.1% 0.15W ±25ppm/C ISOL Molded 4-Pin 0606
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Molded 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
CTS Components744C083103JP
Res Thick Film Array 2012 10K Ohm 5% 1/2W 200ppm/ÝC ISOL 8-Pin Concave SMD T/R
Yageo GroupYC324-JK-0710KL
Res Thick Film Array 10K Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
Res Thick Film Array 10K Ohm 1% ±100ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 2012 Convex SMD Blister T/R
Yageo GroupYC324-FK-0710KL
Res Thick Film Array 10K Ohm 1% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 2012(4 X 1206) Convex SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay ACASA1002S1002P1AT, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thin Film Array 10K Ohm/10K Ohm 0.1% 0.3W ±25ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Automotive T/R
Resistor Network, 10 kohm, ACAS-AT Series, 10 kohm, 4 Elements, Isolated, 0612 [1632 Metric]
Array/Network Resistor, Isolated, Thin Film, 0.3W, 10000ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0612
4 ±0.1% 10kΩ 125mW ±25ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 / 10k Ohm ±0.1% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
PRECISION RES, AEC-Q100, THIN FILM, 10K; Resistance R1:10kohm; Product Range:ACAS-AT Series; Resistance R2:10kohm; No. of Elements:4Elements; Network Circuit Type:Isolated; Resistor Case / Package:0612 [1632 Metric] RoHS Compliant: Yes