Vishay WSL2512R2800FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.28ohm, 0.5292V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WSL2512R2800FBA herunter.
Lieferkette
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2004-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Res Metal Strip 2512 0.28 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 2512 0.3 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
WSL Series 2512 0.3 Ohm 1 W ±1 % ±75 ppm/°C Surface Mount Metal Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 0.28ohm, 0.5292V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ1TRQFR27U
Res Thick Film 2512 0.27 Ohm 1% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TRQFR30U
Resistor, thick film, SMD 2512 (6330), 300 mΩ, 1 W, ±1 %, ERJ1TRQFR30U
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay WSL2512R2800FBA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.281%B43
RES 0.28 OHM 1% 1W 2512
WSL-2512 .28 1% B43