Vishay WSL2512R0890FEB
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.089ohm, 0.2983V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WSL2512R0890FEB herunter.
Lieferkette
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-07-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityTL3AR082FTDG
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.082ohm, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE ConnectivityTLM3ADR082FTE
Smd Current Sense Resistors, Tlm Series, 0.082 Ohm, 1 W, 1%, 2512 [6432 Metric]
Res Thick Film 2512 0.082 Ohm 1% 1W ±800ppm/C Pad SMD T/R
KOA SpeerSL1TTE82L5F
Surface Mount Molded Current Sense Resistor, 1W, SL1, -55°C to +180°C, RoHS
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay WSL2512R0890FEB, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.0891%EBE3
RES 0.089 OHM 1% 1W 2512
WSL-2512 .089 1% EB e3