Vishay WSL2010R0680JBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.068ohm, 0.1844V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WSL2010R0680JBA herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 2 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 17 Jahren
Lieferkette
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ-B1CJR068U
Res Thick Film 2010 0.068 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R