Vishay WSL20103L100FEK18
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.0031ohm, 0.0557V, 1% +/-Tol, 150ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WSL20103L100FEK18 herunter.
Lieferkette
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Res Metal Strip 2010 0.003 Ohm 1% 2W ±150ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive Bulk
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.003ohm, 0.0775V, 1% +/-Tol, 150ppm/Cel, Surface Mount, 2010
PanasonicERJMP3MF3M0U
Res Metal Plate 2010 0.003 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res 2010 0.003 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJMP3KF3M0U
Res Metal Plate 2010 0.003 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJMB1SF3M0U
Res Metal Plate 1020 0.003 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay WSL20103L100FEK18, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 1W,0.0031 OHM,1% TOL, PB-FREE, BULK, HIGH POWER
RES 0.0031 OHM 1% 1W 2010