Vishay WSL1206R1400FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.14ohm, 0.1871V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WSL1206R1400FBA herunter.
Introduction Date2004-08-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Yageo GroupPT1206FR-7W0R15L
Current Sensor-Low TCR Chip Resistor Thick Film 1206 150mOhm 1% Paper T/R
Yageo GroupPT1206FR-070R13L
Current Sensor Low TCR Chip Resistor Thick Film 1206 130mOhm 1% Paper T/R
TE ConnectivityTL2BR15FTE
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.25W, 0.15ohm, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRL1206FR-070R14L
Res Thick Film 1206 0.14 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±600ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ8BSFR15V
Res Thick Film 1206 0.15 Ohm 1% 1/2W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8BSFR13V
Res Current Sense Thick Film 1206 0.13 Ohm 1% 1/2W 0ppm/°C to 250ppm/°C Molded T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay WSL1206R1400FBA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RES 0.14 OHM 1% 1/4W 1206
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.25W,0.14 OHMS,1% TOL, TIN/LEAD, BULK
WSL-1206 .14 1% B43