Vishay WSL1206R0310FEK
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.25W, 0.031ohm, 0.088V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WSL1206R0310FEK herunter.
Lieferkette
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay WSL1206R0310FEK, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Metal Strip 1206 31MilliOhm 1% 1/4W ±75ppm/°C Molded Bulk
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.25W,0.031 OHM,1% TOL, LEAD-FREE, BULK
RES 0.031 OHM 1% 1/4W 1206