Vishay WSL0805R0110FBA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.125W, 0.011ohm, 0.0371V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay WSL0805R0110FBA herunter.
Verwandte Teile
PanasonicERJ-6CWFR011V
Res Thick Film 0805 0.011 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 0805 10m Ohm 1% 1/4W ±75ppm/°C Molded SMD Embossed T/R
Res Metal Strip 0805 0.01 Ohm 1% 1/2W ±75ppm/°C Molded SMD SMD Punched Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.5W, 0.012ohm, 0.0775V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0805
PanasonicERJ-6CWFR010V
Thick Film Chip Resistor 0805 0.5W 0.01 Ohm 1% Tolerance ±75ppm/°C Surface Mount 2-Pin Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-6CWFR012V
Res Thick Film 0805 0.012 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay WSL0805R0110FBA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RES 0.011 OHM 1% 1/8W 0805
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.125W,0.011 OHMS,1% TOL, TIN/LEAD, BULK
WSL-0805 .011 1% B43