Vishay RWR89S47R5FSB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 47.5ohm, 11.9373V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RWR89S47R5FSB12 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 8 Jahren
New Yorker Electronics
Lieferkette
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 47.5ohm, 10.8972V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 47.5ohm, 6.892V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR89S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 49.9Ohms 3W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 51.1ohm, 12.3814V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RWR89S47R5FSB12, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Wirewound 47.5 Ohm 1% 3W ±20ppm/°C 0.001% AXL Thru-Hole Bulk
RES 47.5 OHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B 47.5 1% RWR89S47R5FS B12