Vishay RWR80SR300FSS70
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.3ohm, 0.7746V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RWR80SR300FSS70 herunter.
Lieferkette
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2015-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 0.9487V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.301ohm, 0.5486V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43FR30E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite41FR30E
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.3ohm, 150V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 0.9487V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.3ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RWR80SR300FSS70, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RES 300 MOHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-3-80 .3 1% RWR80SR300FS S70