Vishay RLR07C3R65FMB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 3.65ohm, 250V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RLR07C3R65FMB14 herunter.
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 3.32ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF12FTD3R32
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3.32ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE CMF 0.090Diax0.240L 2.29mmx6.10mm 0.5W 1/2W 4Ohm ±100ppm/C
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 3.3ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3.9ohm, 4.4159V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite45F4R0E
Through Hole Resistor, 40 Series, 4 ohm, 5 W, 1%, 460 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RLR07C3R65FMB14, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Resistor,metal Film,3.65Ohms,250Wv,1+/-% Tol,100Ppm-Tc,rlr-Milstyle |Vishay RLR07C3R65FMB14
RES 3.65 OHM 1% 1/4W AXIAL
ERL-07 3.65 1% T-1 RLR07C3R65FM B14