Vishay RLR07C3742FSBSL23
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 37400ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay RLR07C3742FSBSL23 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 3 Jahren
New Yorker Electronics
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 37400ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-37K4
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 37400ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-37K4
37.4 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Stackpole ElectronicsRNF14FTD37K4
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay RLR07C3742FSBSL23, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
ERL-07-23 37.4K 1% T-1 RLR07C3742FS BSL
RES 37.4K OHM 1% 1/4W AXIAL