Vishay 01M5001JF
Thermistor NTC 5K Ohm 5% 2-Pin Radial Bulk
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Vishay 01M5001JF herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 5 Jahren
element14 APAC
Newark
element14
DigiKey
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2025-03-31
LTD Date2025-06-30
Verwandte Teile
THERMISTOR, 5 KOHM, +/-1%, L15, Zero Power Resistance at 25°C:5kohm
Thermistor NTC 5K Ohm 5% 2-Pin Radial 3977K -4.5 to -4 Box
Thermistor NTC 5K Ohm 2.2% 2-Pin Wire 3984K -4.5 to -4 Box Automotive
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 4.5mm 155C 3980K 1%
Thermistor NTC 5000Ohm 1% 2-Pin Radial Bulk
Epcos 4.7kOhms 450mW NTC Thermistor, 20s, 5.5 (Dia.) x 5mm | EPCOS B57164K472J
Beschreibungen
Beschreibungen von Vishay 01M5001JF, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
NTC Thermistor, 5000ohm, Through Hole Mount
NTC THERMISTOR; Zero Power Resistance at 25°C: 5kohm; Product Range: M Series; Thermistor Mounting: Through Hole; Beta Value (K): -; Thermistor Case Style: -; Thermistor Terminals: Wire Leaded; Operating Temperature Min: -40°C; R/T Curve: 1
Ntc Thermistor; Thermistor Type:Ntc; Resistance (25°C):5Kohm; Product Range:M Series; B-Constant:-; B-Constant Tolerance:-; Probe Material:-; Lead Length:36.1Mm; Operating Temperature Min:-40°C; Operating Temperature Max:125°C Rohs Compliant: Yes |Vishay 01M5001JF