United Chemi-Con EMVH100ADA101MF80G
Cap Aluminum Lytic 100uF 10V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 0.9 Ohm 110mA 1000h 125C Automotive T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con EMVH100ADA101MF80G herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 10 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 11 Jahren
Farnell
Future Electronics
element14
DigiKey
Lieferkette
Country of OriginIndonesia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-11-25
LTD Date2016-11-25
Verwandte Teile
PanasonicEEE-HA1A101P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 10V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-HA1A101AP
PanasonicEEE-TG1A101P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TG 10V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
KYOCERA AVXUWG1A101MCL1GS
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWG 10V 100muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Wurth Elektronik865090245005
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ASLU Series, 100 F, 10 V, Radial Can - SMD, 6.3 mm
Wurth Elektronik865090249006
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ASLU Series, 100 F, 10 V, Radial Can - SMD, 8 mm
Beschreibungen
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 100UF 10V 20%, SMD
MVH Series 100 uF 10 V 125°C Ø6x7mm Surface Mount Aluminum Electrolytic Cap
ALUMINUM ELECTROLYTIC Capacitor 100UF 10; 10V 20%, SMD; Product Range:MVH Series; Capacitance:100 F; Voltage
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 100uF, Surface Mount, 2626