United Chemi-Con EMVE630ADA3R3ME55G
Cap Aluminum Lytic 3.3uF 63V 20%( 5 X 5.2mm) SMD 17mA 1000h 105C Automotive T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con EMVE630ADA3R3ME55G herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 10 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 11 Jahren
Newark
Electro Sonic
element14
DigiKey
Lieferkette
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Verwandte Teile
United Chemi-ConEMVE500ADA3R3MD55G
3.3uF 50V 15mA@120Hz ±20% SMD,D4xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Wurth Elektronik865090640007
WCAP-ASLU Aluminum Electrolytic Capacitors
PanasonicEEE-HA1H3R3R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 50V 3.3muF 卤20% 0.157Dia 4.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWT 50V 3.3muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
PanasonicEEE-HA1H3R3AR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUQ 50V 3.3muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Beschreibungen
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 3.3UF 63V 20%, SMD
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 63V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3.3uF, Surface Mount, 2121
CAPACITOR ALUM ELEC 3.3UF 63V 20%, SMD; Product Range:UNITED CHEMI-CON - MVE Series; Capacitance:3.3µF; Voltage Rating:63V; AE Capacitor Case:Radial Can - SMD; Diameter:5mm; ESR:-; Height:5.2mm; Ripple Current AC:17mA; MSL:-