United Chemi-Con EMVA500ADA330MF80G
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 70mA 2000h 85°C Cardboard T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
SD ChipsEMVA500ADA330MF80GKontakt
2d
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con EMVA500ADA330MF80G herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 10 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 15 Jahren
Newark
element14
DigiKey
Lieferkette
Country of OriginIndonesia, Mainland China, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2004-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-10-31
LTD Date2023-03-31
Verwandte Teile
PanasonicEEE-1HA330XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 50V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
PanasonicEEVHA1H330UP
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (8 X 6.2mm) SMD 70mA 2000h 105C T/R
PanasonicEEE-HA1H330XP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR HA 50V 33muF 卤20% 0.248Dia 6.30mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UWX 50V 33muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Cap Aluminum Lytic 33uF 35V 20% (6.3 X 7.7mm) SMD 75mA 2000h 105C Automotive T/R
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 35V 33muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Beschreibungen
33uF 50V 70mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, 33uF, Surface Mount, 2626
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 33UF 50V 20%, SMD; Capacitor Case / Package:Radial Can - SMD; Capacitance:33µF; Voltage(DC):50V; ESR:-; Lifetime @ Temperature:2000 hours @ 85°C; Polarity:Polar; Product Range:MVA Series; MSL:- RoHS Compliant: Yes