United Chemi-Con EMLA350ADA221MHA0G
220uF 35V 600mA@100kHz ±20% SMD, D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con EMLA350ADA221MHA0G herunter.
Datasheet2 SeitenVor 11 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Introduction Date2005-09-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 months ago)
Verwandte Teile
United Chemi-ConEMLA250ADA221MHA0G
220uF 25V 300mA@120Hz 160mΩ ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
PanasonicEEE-TP1V221AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR TP 35V 220muF ±20% 0.394Dia 10.00mm
PanasonicEEETC1V221P
Panasonic EEETC1V221P - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
PanasonicEEETC1E221P
Panasonic EEETC1E221P - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
UCZ Series 35 V 220 uF 10 x 10 mm SMT Aluminum Electrolytic Capacitor
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCW 35V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 3333