United Chemi-Con EKXJ451ELL680MU45S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 450V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF, Through Hole Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con EKXJ451ELL680MU45S herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 15 Jahren
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2006-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
BXW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.571Dia 14.50mm ±20% 68muF 450V
United Chemi-ConEKXJ351ELL680MK35S
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 350V, 20% +Tol, 20% -Tol, 68uF
BXW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.492Dia 12.50mm ±20% 68muF 450V
BXW Radial Can aluminum electrolytic capacitor 0.492Dia 12.50mm ±20% 68muF 400V
NichiconUCY2V680MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UCY 350V 68muF ±20% 0.492Dia 12.50mm
United Chemi-ConEKXJ351ELL680MJ50S
Beschreibungen
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR
68¦ÌF 450V ¡À20% 7.5mm 12000h@ 105¡ãC 1.7A@ 100 kHz,680mA@ 120Hz 14.5mm*45mm*46.5mm
SERIES: KXJ; VOLT: 450; CAP: 68; DIA X LENGTH: 14X45; PACKAGING: BULK
Cap Aluminum Lytic 68uF 450V 20% (14.5 X 45mm) Radial 7.5mm 0.68A 12000h 105C Bulk Automotive AEC-Q200
CAP, ALU ELEC, 68UF, 450V, RADIAL;
Radial Can KXJ 450V 68muF ±20% 0.571Dia 14.50mm
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL TH