United Chemi-Con APXK6R3ARA221MF46G
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (6.3 X 4.5mm) SMD 0.018 Ohm 3200mA 3000h 105C T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con APXK6R3ARA221MF46G herunter.
IHS
Datasheet3 SeitenVor 3 Jahren
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
United Chemi-Con
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-98.58%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2009-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (6.3 X 4.2mm) SMD 0.018 Ohm 3200mA 2000h 105C T/R
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (6.3 X 6mm) SMD 0.015 Ohm 3200mA 2000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConAPXE6R3ARA221MF61G
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3V 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.015 Ohm 3160mA 2000h 105°C T/R
United Chemi-ConAPXH6R3ARA221MH70G
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20%( 8 X 6.7mm) SMD 0.03 Ohm 960mA 1000h 125C T/R
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (8 X 7mm) SMD 0.022 Ohm 3200mA 5000h 105C Automotive T/R
United Chemi-ConAPXF6R3ARA221MF61G
Cap Aluminum Polymer 220uF 6.3VDC 20% (6.3 X 5.8mm) SMD 0.01 Ohm 3900mA 15000h 105C T/R
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2626
6.3V 220uF Polymer ±20% 18mΩ 3.2A@100kHz SMD,D6.3xL4.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
Super low ESR and high ripple current capability by using conductive polymer.
United Chemi-Con
APXK series 6.3V 220uF 105C 6.3x4.5mm SMD Aluminum Polymer Capacitor