United Chemi-Con APSA4R0ELL391MFA5G
Cap Aluminum Polymer 390uF 4VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.024 Ohm 3300mA 2000h 105C Bulk
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für United Chemi-Con APSA4R0ELL391MFA5G herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 18 Jahren
Electro Sonic
DigiKey
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2005-01-08
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-05-31
LTD Date2021-08-31
Verwandte Teile
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF
NichiconPLF0E391MDL4
2.5V 390uF Polymer 卤20% 20m惟@100kHz 3.2A@100kHz Plugin,D6.3xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
United Chemi-ConAPSA2R5ELL391MFA5S
Cap Aluminum Polymer 390uF 2.5VDC 20%( 6.3 X 10.5mm) Radial 2.5mm 0.02 Ohm 3160mA 15000h 105C Bulk
United Chemi-ConAPS-6R3ELL391MHB5S
Cap Aluminum Lytic 390uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.012 Ohm 4770mA 2000h 105°C Bulk
United Chemi-ConAPSA6R3ELL391MHB5S
Cap Aluminum Lytic 390uF 6.3V 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.008 Ohm 5080mA 2000h 105°C Bulk
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 390uF, Through Hole Mount
4V 390uF ±20% Plugin,6.3x10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS
SERIES: PSA; VOLT: 4; CAP: 390; DIA X LENGTH: 6X10; PACKAGING: BULK
CAP ALUM POLY 390UF 20% 4V T/H