TTM Technologies BD2327N50100AHF
RF Transformer 2300MHz to 2700MHz Surface Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TTM Technologies BD2327N50100AHF herunter.
RFMW
Datasheet5 SeitenVor 3 Jahren
IHS
Lieferkette
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Balun Transformer, 2.1 - 3.8 GHz, 0404, 50 to 100 ohm
RF Transformer, 2300MHz Min, 2700MHz Max