Triad Magnetics WSX150-1600
Power Supply, Ac-dc, 15V, 1.6A, 90-264V in, Enclosed, Wall Plug, 24W, WSX150 Series
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Triad Magnetics WSX150-1600 herunter.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 SeiteVor 9 Jahren
element14 APAC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-5.00%
Verwandte Teile
XP PowerVEC50US15
POWER SUPPLY AC-DC DESKTOP MOUNT ENCLOSED 50W 15V@3.33A 90-264V INPUT
XP PowerVEC40US15
POWER SUPPLY AC-DC DESKTOP MOUNT ENCLOSED 40W 15V@2.67A 90-264V INPUT
POWER SUPPLY AC-DC WALL MOUNT FIXED PLUG EU 18W 15V@1.25A 90-264V INPUT
Triad MagneticsWSX135-1770
POWER SUPPLY, AC-DC,13.5V,1.77A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, WSX135 SERIES
Triad MagneticsWSX180-1330
POWER SUPPLY, AC-DC,18V,1.33A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSX180 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,2A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,24W, WSX120 SERIES
Beschreibungen
Beschreibungen von Triad Magnetics WSX150-1600, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
WSX Series 90 to 264 V Input 15 V Output Level VI Interchangeable Wall Plug
Adaptor, Ac-Dc, 15V, 1.6A; Power Supply Applications:Ite; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:24W; Output Voltage - Output 1:15V; Output Current - Output 1:1.6A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WSX150-1600