Triad Magnetics WDU9-1200
Power Supply, Ac-dc, 9V, 1.2A, 120V in, Enclosed, Wall Plug, Linear, 11W, WDU9 Series
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Triad Magnetics WDU9-1200 herunter.
JRH Electronics
Datasheet1 SeiteVor 8 Jahren
Master Electronics
Newark
3-Monats-Trend:
-18.18%
Verwandte Teile
Triad MagneticsWDU9-500
POWER SUPPLY, AC-DC,9V,0.5A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,4.5W, WDU9 SERIES
Triad MagneticsWDU9-300
POWER SUPPLY, AC-DC,9V,0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,2.7W, WDU9 SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC,9V,0.1A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,0.9W, WDU9 SERIES
Beschreibungen
Beschreibungen von Triad Magnetics WDU9-1200, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
18.5 W Single Output 9 VDC AC/DC Wall Plug-In Power Supply
AC/DC Power Supply Single-OUT 9V 1.2A 20W
Ac-Dc Converter, External Plug In, 1 O/P, 18.5W, 9V; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:18.5W; Output Voltage - Output 1:9V; Output Current - Output 1:1.2A; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WDU9-1200