Triad Magnetics WDU18-1000
Power Supply, Ac-dc, 18V, 1A, 120V in, Enclosed, Wall Plug, Linear, 18W, WDU18 Series
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Triad Magnetics WDU18-1000 herunter.
JRH Electronics
Datasheet1 SeiteVor 12 Jahren
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+1.49%
Verwandte Teile
Triad MagneticsWSU180-1000-R
POWER SUPPLY, AC-DC,18V,1A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU180 SERIES
Triad MagneticsWSU180-1000
Triad MagneticsWDU15-1000
POWER SUPPLY, AC-DC,15V,1A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR,15W, WDU15 SERIES
POWER SUPPLY AC-DC WALL MOUNT FIXED PLUG EU 18W 15V@1.25A 90-264V INPUT
POWER SUPPLY AC-DC WALL MOUNT FIXED PLUG EU 24W 15V@1.6A 90-264V INPUT
POWER SUPPLY AC-DC WALL MOUNT FIXED PLUG US 24W 15V@1.6A 90-264V INPUT
Beschreibungen
Beschreibungen von Triad Magnetics WDU18-1000, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AC/DC Power Supply Single-OUT 18V 1A 30W
Ac-Dc Converter, External Plug In, 1 O/P, 27.5W, 18V; Power Supply Applications:-; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:27.5W; Output Voltage - Output 1:18V; Output Current - Output 1:1A; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Triad Magnetics WDU18-1000