Triad Magnetics VPM240-100
Transformer, Medical Grade, Toroid, 25VA, 100-240VAC, 240V@.104A/120V@.208A
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Triad Magnetics VPM240-100 herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 6 Jahren
element14 APAC
Electro Sonic
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.31.40.35
Introduction Date2019-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Triad Magnetics VPM240-100, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Transformer 4000VAC 25VA Wire Lead Chassis Mount
MEDICAL GRADE PWR TOROID 240VCT@0.104A UL/CE TOROIDAL MOUNT
Toroidal Power Transformer, 25VA
TOROIDAL TRANSFORMER, MEDICAL, 25VA; Power Rating: 25VA; Secondary Voltages: 2 x 120V; Secondary Current Nom: 208mA; Transformer Mounting: Chassis; Product Range: VPM Series
PWR XFMR TOROIDAL 25VA CHAS MT
XFRMR 25VA MED GRADE CHASS MNT
Toroidal Transformer, Medical, 25Va; Power Rating:25Va; Secondary Voltages:2 X 120V; Winding Type:Multi Primary, Dual Secondary; Toroid Center:Potted; Transformer Mounting:Chassis Mount; Transformer Terminals:Wire Leaded; Height:37Mmrohs Compliant: Yes |Triad Magnetics VPM240-100