Triad Magnetics VPL28-1700
Power Transformer 3500VAC 50VA 8 Terminal Wire Lead Flange Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Triad Magnetics VPL28-1700 herunter.
3-Monats-Trend:
-0.71%
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.31.40.65
Verwandte Teile
Triad MagneticsVPL24-2000
Triad MagneticsF7-12
TRANSFORMER, POWER, CONFIG BOBBIN, 1, FREQ 50/60HZ, PRI 115VAC, SEC 12.6 (CT)VAC
Triad MagneticsF-219X
Power Transformer 1500Vrms 48VA 4 Terminal Wire Lead Flange Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von Triad Magnetics VPL28-1700, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
28V 1.786A,3.572A Dual 50.0VA 115V,230V Dual , 57.15mm*101.6mm*65.09mm
POWER XFMR 28Vct@1.786A UL/cUL/TUV CHASSIS MOUNT
Power Transformers 50VA 28V@1.786A 14V@3.572A
PWR XFMR LAMINATED 50.0VA CHAS
Power Transformer; Output Current:3.572A; Output Voltage:14V; Supply Voltage:230V; Power Rating:50VA; Series:World; Transformer Type:Power; Transformer Mounting:Chassis; Leaded Process Compatible:Yes ;RoHS Compliant: Yes