Torex XC6118N34AGR-G
Active Low Active DUAL NO LEAD Voltage Detector Supervisor -40C~85C TA 0.6mm 2V
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Torex XC6118N34AGR-G herunter.
IHS
Datasheet21 SeitenVor 4 Jahren
SHENGYU ELECTRONICS
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2010-03-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Torex XC6118N34AGR-G, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.4V, CMOS, PDSO4
Voltage Detector 3.468V 0.8V to 5V 4-Pin USP T/R