Telemecanique XUYFLNEP100120
Telemecanique Sensors Through Beam Photoelectric Sensor, Fork Sensor, 120 mm Detection Range
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Telemecanique XUYFLNEP100120 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 7 Jahren
Burklin Elektronik
Lieferkette
Country of OriginFrance
Introduction Date2019-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Telemecanique XUYFLNEP100120, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Schneider Electric Photoelectric sensors XU Vorklichtscherm - XUYFLNEP100120
Photoelectric Sensor Thru-beam NO/NC NPN/PNP 9m
SENSOR, LASER PHOTOELECTRIC SENSOR, FORK SENSOR
photo-electric sensor - XUY - fork - las
RS APAC
Through Beam Photoelectric Sensor
PHOTO SENSOR, NPN / PNP, 120MM, 24V
Photo Sensor, Npn/Pnp, 120Mm, 24V; Product Range:Xu Series; Sensing Range Max:120Mm; Sensor Output Type:Npn/Pnp; Supply Voltage Dc Max:24V; Supply Voltage Dc Min:12V Rohs Compliant: Yes |Telemecanique Sensors XUYFLNEP100120