TE Connectivity W93-X1110-50
Circuit Breaker, Magnetic Hydraulic, Toggle, Panel, Series Trip, 50 A, 3 Poles, 277 VAC
Production
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
Avnet9-1393254-9048
4d
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity W93-X1110-50 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Electro Sonic
Master Electronics
TE Connectivity
X-ON
Lieferkette
Introduction Date2000-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
LTB Date2025-12-31
LTD Date2026-01-08
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
Verwandte Teile
Sensata / Airpax209-3-1-62-4-9-60
HYDRAULIC MAGNETIC CIRCUIT BREAKER, DIN RAIL, 60A, 3 POLE, 209 SERIES
Sensata / Airpax209-3-1-62-4-2-60-H-V
Magnetic Circuit Breaker, 3 Pole(s), 60A, 240VAC, Panel Mount
Circuit Breaker Magnetic 3Pole 60A 250VAC
Carling TechnologiesCA3-B0-22-650-12A-D
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 50A 250VAC
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity W93-X1110-50, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Circuit Breaker Magnetic Hydraulic 3Pole 50A 277VAC
Magnetic Circuit Breaker, 3 Pole(s), 50A, 277VAC, Panel Mount
W93-X1110-50=M6/M7/M9/W6/W7 |Potter&brumfield Te Connectivity W93-X1110-50
Circuit Breakers CIRCUIT BREAKER SWIT CH 50A BLK