TE Connectivity W57-XB7A4A10-12
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 12 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity W57-XB7A4A10-12 herunter.
Farnell
Datasheet3 SeitenVor 11 Jahren
Sager Electronics
Future Electronics
Lieferkette
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Carling TechnologiesCLB-253-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Carling TechnologiesCLB-253-11BNN-W-A
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 25A, 250VAC, 32VDC, Panel Mount
EatonKD1-15
Supplementary Protector Hydraulic Magnetic Circuit Breaker
EatonKD1-20
Circuit Breaker Supplementary Protector 1Pole 15A 125VAC/250VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-253-00DNN-W-F/25
Thermal Circuit Breaker 1Pole 25A 125VAC to 250VAC/32VDC Push-to-Reset Button Panel Mount
Carling TechnologiesCLB-153-11A3N-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 15A 250VAC/32VDC
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity W57-XB7A4A10-12, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
W57-Xb7A4A10-12=Cktbkr, therm, p |Potter&brumfield Te Connectivity W57-XB7A4A10-12
Circuit Breaker Thermal 1Pole 12A
CIR BREAKER THERMAL 12A 250VAC
W57-XB7A4A10-12 CIRCUIT BREAKR
THERMAL CKT BREAKER, 1P, 12A, 250VAC; Product Range: W57 Series; Current Rating: 12A; No. of Poles: 1 Pole; Voltage Rating V DC: 50V; Voltage Rating VAC: 250V; Circuit Breaker Mounting: Panel; SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)