TE Connectivity W54-XB1A4A10-35
Circuit Breaker, Thermal, Push to Reset, Panel, Series Trip, 35 A, 1 Pole, 250 VAC, 50 VDC
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity W54-XB1A4A10-35 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
TE Connectivity
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
TraceParts
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Introduction Date2009-03-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Verwandte Teile
Carling TechnologiesCLB-403-11B3A-B-A
Circuit Breaker; Thermal; 1P; Blk; Push-To-Reset; 40A; Embossed Indic.Plate; 125-250VAC
Carling TechnologiesCLB-253-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 25A 250VAC/32VDC
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 35A 250VAC/32VDC
SiemensQ130
Miniature Circuit Breaker, Q Series, 30A, 1 Pole, 120V AC, 10kA at 120V AC
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity W54-XB1A4A10-35, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 35A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Circuit Breaker, 35 A, 250V AC, 1 Pole, Panel Mount Mounting Style
Circuit Breaker Thermal 1Pole 35A 250VAC
Thermal Ckt Breaker, 35A, 250Vac, Panel Rohs Compliant: Yes |Potter&brumfield Te Connectivity W54-XB1A4A10-35..
Circuit Breakers W54-XB1A4A10-35 CKTBKR THERM P
Other industrial control products
W54-XB1A4A10-35 CIRCUIT BREAKR
THERMAL CKT BREAKER, 35A, 250VAC, PANEL; Product Range:W54 Series; Current Rating:35A; No. of Poles:1 Pole; Voltage Rating VDC:50V; Voltage Rating VAC:250V; Circuit Breaker Mounting:Panel
W54-XB1A4A10-35=CKTBKR,THERM,P Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: White Operating Voltage: 250 VAC Thermal Series Trip Without White | Circuit Breaker | Part Number: W54-XB1A4A10-35 | Internal Number: 7-1423674-8 | TE Connectivity