TE Connectivity RV8541-40-S16
Rv Common Mode Choke, Nano, Four-line, 40A, 0.7 Mh, Vertical
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity RV8541-40-S16 herunter.
3-Monats-Trend:
+36.19%
Lieferkette
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity RV8541-40-S16, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
COMMON MODE CHOKE, 100UH, 40A ROHS COMPLIANT: YES
RV8541-40-S16, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 100UH 40A 4LN THROUGH HOLE
RV8541-40-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8541-40-S16 | Internal Number: 823246-SF | RV8541-40-S16 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 40 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 40 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8541-40-S16 | Schaffner