TE Connectivity RV8140-25-S01
Rv Common Mode Choke, Mnzn, Four-line, 25A, 0.7 Mh, Horizontal
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity RV8140-25-S01 herunter.
IHS
Datasheet8 SeitenVor 0 Jahren
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+200%
Lieferkette
Introduction Date2023-04-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity RV8140-25-S01, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
RV8140-25-S01, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 490UH 25A 4LN THROUGH HOLE
RV8140-25-S01 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8140-25-S01 | Internal Number: 823168-SF | RV8140-25-S01 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 25 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 25 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8140-25-S01 | Schaffner