TE Connectivity RP73PF1J287RBTDF
Res Thin Film 0603 287 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Paper T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity RP73PF1J287RBTDF herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 4 Jahren
Introduction Date2019-08-27
Verwandte Teile
PanasonicERA-3AEB2870V
Res Thin Film 0603 287 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP1879223-9
Res Thin Film 0603 287 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0603BRD07287RL
100mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 287Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityRP73PF1J301RBTDF
Res Thin Film 0603 301 Ohm 0.1% 0.167W ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 287ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE Connectivity / AMP6-2176087-3
Fixed Resistor, Thin Film, 0.166W, 309ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Beschreibungen
Fixed Resistor, Thin Film, 0.166W, 287ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RESISTOR, 0603, 0.17W, 287R, 0.1%, 25PPM; Product Range:TE CONNECTIVITY - RP73 Series Thin Film Chip Resistor; Resistance:287ohm; Power Rating:166mW; Resistance Tolerance:± 0.1%; Resistor Case Style:0603 [1608 Metric]; Resistor Element Material:Thin Film; Temperature Coefficient:± 25ppm/°C; Voltage Rating:100V; Resistor Mounting:SMD
RP 1J 0.166W 287R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 287 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 287 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: RP73PF1J287RBTDF | Internal Number: 6-2176087-0 | TE Connectivity | Holsworthy