TE Connectivity RC212-0.35-22M
Common Mode Chokes / Filters RC212 Common Mode Choke 250VAC, 0.35A, 22mH, Vertical
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity RC212-0.35-22M herunter.
TME
Datasheet4 SeitenVor 0 Jahren
Newark
JRH Electronics
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+8.43%
Lieferkette
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity RC212-0.35-22M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Common Mode Choke, 22Mh, 0.35A Rohs Compliant: Yes |Schaffner RC212-0.35-22M
Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.35A 1.9Ohm DCR Thru-Hole
Choke, Common Mode, 22 mH, 350 mA
Single Phase EMI Filter, 250V, 0-400HzHz
RC212-0.35-22M Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .35 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .35 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RC212-0.35-22M | Internal Number: 819705-SF | RC212-0.35-22M Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .35 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .35 A PCB Terminal PD2 | Part# RC212-0.35-22M | Schaffner