TE Connectivity RC112-0.3-30M
Common Mode Chokes / Filters RC112 Common Mode Choke 250VAC, 0.3A, 30mH, Horizontal
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity RC112-0.3-30M herunter.
TME
Datasheet4 SeitenVor 0 Jahren
JRH Electronics
Newark
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+3.38%
Lieferkette
Country of OriginThailand
Introduction Date2019-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity RC112-0.3-30M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Common Mode Choke, 30Mh, 0.3A Rohs Compliant: Yes |Schaffner RC112-0.3-30M
Common Mode Chokes Dual 30000uH 10kHz 0.3A 2.2Ohm DCR Thru-Hole
Choke, Common Mode, 30 mH, 300 mA
Single Phase EMI Filter, 250V, 0-400HzHz
RC112-0.3-30M, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RC112-0.3-30M Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .3 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .3 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RC112-0.3-30M | Internal Number: 819697-SF | RC112-0.3-30M Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .3 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .3 A PCB Terminal PD2 | Part# RC112-0.3-30M | Schaffner