TE Connectivity KRPA-11AN-240
KRPA Series 10 A DPDT 240 VAC Socket Mount General Purpose Power Relay
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity KRPA-11AN-240 herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 1 Jahre
element14 APAC
TE Connectivity
Master Electronics
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-10.83%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityKUP-11AT5-240
RELAY, AUTOMOTIVE, 40A, 12V, SPDT, NON LATCHING, SOCKETABLE, PLIG-IN, SRF-A SERIES
TE ConnectivityKUP-11A15-240
Power/Signal Relay, 2 Form C, Dpdt, Momentary, 2000Mw (Coil), 10A (Contact), 28Vdc (Contact), Ac