TE Connectivity KEMVENT92
Emi Shielding Gasket, 97MM X 97MM Rohs Compliant: Yes
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-100%
Lieferkette
Introduction Date2024-08-01
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity KEMVENT92, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Air Vent Panel for EMI Fans 92mm ABS Plastic
EMI Fan Vent 92mm Frame Material: ABS Gasket Material: Nickel Copper Fabric over Foam Compatible with Fan Diameter: 92 mm Compatible with Fan Diameter: 3.622 in Mounting Options: 5mm Diameter Countersunk Mounting Holes ABS Nickel Copper Fabric over Foam 92 mm 3.622" | Emi Vent | Part Number: Kemvent92 | Internal Number: 2430087-1 | TE Connectivity