TE Connectivity HB110KFZRE
Radial Fixed Resistor Hb Cgs 1.043LX0.118W 26.50MMX3.00MM 1W 10 Kohm ±100PPM/C
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity HB110KFZRE herunter.
Sager Electronics
Technical Drawing2 SeitenVor 10 Jahren
JRH Electronics
Master Electronics
TE Connectivity
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-5.26%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
SnapEDA
Fußabdruck
3DHerunterladen
Ultra Librarian
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Verwandte Teile
TE Connectivity / AMP1623775-2
Through Hole Thick Film Resistor, Mpc Series, 10 Kohm, 10 W, - 5%, 300 V, Radial Leaded
TE Connectivity / AMP1623776-4
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 10000ohm, 300V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
TE Connectivity1623782-1
SQ Series 10 KOhm ±5 % 5 W ±300 ppm/°C Through Hole Metal Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 10000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 10000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 10000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD10K0
Stackpole ElectronicsRNF18FTD10K0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 10000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.75W, 10000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity HB110KFZRE, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thick Film 10K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Epoxy RDL Loose/Tray
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 10000ohm, 7500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RESISTOR, THICK FILM, RES 10 KILOHMS, PWR-RTG 1 W, TOL 1%,RADIAL, EPOXY COAT
RES, 10K, 1%, 2W, RADIAL, THICK FILM; Resistance:10kohm; Product Range:HB Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case
Resistor, 10Kohm, 2W, 1%; Rango De Producto:Serie Hb; Resistencia:10Kohm; Potencia Nominal:2W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:7.5Kv; Tipo De Resistencia:Radial Leaded; Tipo De Elemento Resistivo:Película Gruesa |Cgs Te Connectivity HB110KFZRE
HB01RE 10K 1% 100PPM Resistance Value: 10K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: High Value/High Voltage Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Power Rating: 2 W Through-Hole Resistor | 10K Ω Thick Film High Value/High Voltage Resistor 1 % | Part Number: HB110KFZRE | Internal Number: 1625958-5 | TE Connectivity | CGS