TE Connectivity FN3288HV-50-53-C25-R65
3-PHASE Slim Hp Line Filter 690VAC, 50A, Stb Terminal 53, Cy 1UF
Datasheet9 SeitenVor 0 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Country of OriginHungary
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
FN3288HV-50-53-C25-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 50A CHASSIS MOUNT