TE Connectivity FN3280H-160-40
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 160A 520VAC Terminal Block Chassis Mount Medical
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN3280H-160-40 herunter.
TME
Datasheet4 SeitenVor 0 Jahren
Newark
Master Electronics
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+245%
Lieferkette
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity FN3280H-160-40, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
POWER LINE FILTER 3-PH SAFETY INLET 160 A CHASSIS HIGH VOLT FN 3280 SERIES
Power Line Filter 0 Hz to 60Hz 175A 520Vac Screw Chassis Mount
Power Line Filters 3-PH NEUTRAL 160A FILTER HI-END
FN3280H-160-40, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
LINE FILTER 480VAC 160A CHASSIS
LINE FLTR 480VAC 160A CHASS MNT
Power Line Filter, 160A, 1Ma; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:520Vac; Current Rating:160A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Quick Connect; Product Range:Fn 3280 Series Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3280H-160-40