TE Connectivity FN3270H-250-99
Power Line Filter 0Hz to 60Hz 250A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN3270H-250-99 herunter.
TME
Datasheet5 SeitenVor 0 Jahren
element14 APAC
Newark
Master Electronics
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Country of OriginThailand
Introduction Date2003-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity FN3270H-250-99, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FILTER 3-PH ULTRA-COMPACT EMC/RFI 250A CHASSIS IP01 FN 3270 SERIES
Power Line Filters 3PHASE 250A RFI - 520VAC
FN3270H-250-99, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 520V, 60HzHz
RFI PWR LINE FILTER 3-PH 250A CHASSIS IP01
RFI Filters for Regeneration Units
3 PHASE COMPACT FILTER 520VAC 250A
LINE FILTER 250A CHASSIS MOUNT
Filter, Three Phase, 250A, 520Vac; Current Rating:250A; Voltage Rating:520Vac; Filter Type:Emi, Rfi; Filter Terminals:Quick Connect; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:59.5Ma; Product Range:Fn 3270 Series; Svhc:No Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3270H-250-99