TE Connectivity FN2520-32-103-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 32 A, clamp connector, 9.4nF
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN2520-32-103-C1111 herunter.
3-Monats-Trend:
-61.39%
Lieferkette
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
FN2520-32-103-C1111, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILT 400VDC 277VAC 32A CHAS
FN2520-32-103-C1111 Current Rating: 32 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC Very High Performance Single Phase Filters Fn2520 & Low Profile High Performance Emc/rfi Filter | 32 A Terminal Block .82 mA | Part Number: FN2520-32-103-C1111 | Internal Number: 821830-SF | FN2520-32-103-C1111 Current Rating: 32 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC Very High Performance Single Phase Filters Fn2520 & Low Profile High Performance Emc/rfi Filter | 32 A Terminal Block .82 mA | Part# FN2520-32-103-C1111 | Schaffner