TE Connectivity FN2520-10-08-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 10 A, threaded bolt connector, 9.4nF
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN2520-10-08-C1111 herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 0 Jahren
JRH Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Beschreibungen
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 10A CHAS
FN2520-10-08-C1111 Current Rating: 10 A Input Termination Type: Threaded Stud Output Termination Type: Threaded Stud Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC 10 A Threaded Stud .82 mA | TE Connectivity |