TE Connectivity FN2415L-10-29
Power Line Filter EMC 0Hz to 400Hz 10A 250VAC Terminal Block Flange Mount
NRND
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity FN2415L-10-29 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 0 Jahren
Electro Sonic
3-Monats-Trend:
-7.75%
Lieferkette
Country of OriginThailand
Introduction Date2020-07-30
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity FN2415L-10-29, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Line Filters 10A 4.2mH EMC Filter 2.59mA LeakgeCurren
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FILTER 250VAC, 10A, STB TERMINAL 29,
Single Phase EMI Filter, 250V, 400Hz
FN2415L-10-29, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT FIL
Power Line Filter, 1Phase, 10A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250Vac; Current Rating:10A; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2415L-10-29
FN2415L-10-29 Current Rating: 10 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Leakage Current (Max) (120VAC, 60Hz): 1.49 mA Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): 2.59 mA 10 A Terminal Block 1.49 mA | TE Connectivity |