TE Connectivity EV35-3.0-02-10M
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 3A 0.072Ohm DCR Thru-Hole
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity EV35-3.0-02-10M herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 0 Jahren
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-11.46%
Lieferkette
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
Wurth Elektronik744824310
POWER LINE CHOKE, COMMON MODE, TYPE L, 10 MH, 3 A, 105 MOHM, WE-CMB SERIES
TE ConnectivityEV24-1.0-02-10M
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-1.0-02-10M
General Purpose Inductor, 10000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityRN222-1.5-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.5A 220mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.6A 0.29Ohm DCR Thru-Hole Box
TE ConnectivityRN114-1.2-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.2A 200mOhm DCR Thru-Hole
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity EV35-3.0-02-10M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 3 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 10mH 3A - VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
EV35 Common Mode Choke 250VAC, 3A
Choke, Common Mode, 10 mH, 3 A
Common Mode Suppression Choke, 10Mh/3A; Dc Current Rating:3A; Product Range:Ev Series; Inductance:10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV35-3.0-02-10M
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz