TE Connectivity EV20-1.5-02-1M8
Ev20 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 1.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV20-1.5-02-1M8
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity EV20-1.5-02-1M8 herunter.
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-1.65%
Lieferkette
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityEH20-1.5-02-1M8
Eh20 Common Mode Choke 250Vac, 1.5A, 1.8Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH20-1.5-02-1M8
TE ConnectivityRN122-2-02
Common Mode Chokes Dual 1.8mH 10kHz 2A 75mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN212-2-02
Common-Mode Choke 1.8mH 1A 340mOhm -30% to 50% Radial Leaded
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity EV20-1.5-02-1M8, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Common Mode Chokes Dual 1800uH 10kHz 1.5A 0.072Ohm DCR Thru-Hole
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 1.5 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 1.8mH 1.5A -VERTICAL COMMN-MODE SPPRESSN
Choke, Common Mode, 1.8 mH, 1.5 A
Inductor Common Mode 1.8mH 30% 1.5A Pin
RADIAL LEADED COMMON MODE CHOKES;
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz