TE Connectivity EH24-1.0-02-10M
Eh24 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH24-1.0-02-10M
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity EH24-1.0-02-10M herunter.
Lieferkette
Country of OriginThailand
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
Verwandte Teile
TE ConnectivityRN114-1.2-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 1.2A 200mOhm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN214-1.2-02
TE ConnectivityEV24-1.0-02-10M
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 1A, 10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-1.0-02-10M
General Purpose Inductor, 10000uH, 50%, 1 Element, Ferrite-Core
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.6A 0.29Ohm DCR Thru-Hole Box
Power Line Chokes, L=10mH Rated current=1.1A, LxWxT:21mmx20mmx15.5mm
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity EH24-1.0-02-10M, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
SUPPRESSION CHOKE, COMMON MODE, 1 A, DCR THRU-HOLE, PIN, EV/EH SERIES
Common Mode Chokes / Filters 10mH 1A -HRZNTL COMMN-MODE SPPRESSN
Choke, Common Mode, 10 mH, 1 A
Single Phase EMI Filter, 250V, 400HzHz