TE Connectivity CRGP0603F3K9
Res Thick Film 0603 3.9K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
Muster anfordernDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity CRGP0603F3K9 herunter.
JRH Electronics
Datasheet4 SeitenVor 1 Jahre
Farnell
Future Electronics
TE Connectivity
Sager Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-6.18%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
SymbolFußabdruck
SnapEDA
SymbolFußabdruck
3DHerunterladen
TraceParts
3DHerunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2019-08-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity CRGP0603F3K9, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Pulse Withstand Thick Film 0603 3.9k Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 3900ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thick Film Resistors - SMD 3.9K OHM 1%
Resistor Thick Film Pulse 0603 3K9 1%
RS APAC
RES, 3K9, 1%, 0.25W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 3.9kohm; Product Range: CRGP Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance Toler
CRGP 0603 3K9 1% Resistance Value: 3.9K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 3.9K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGP0603F3K9 | Internal Number: 3-2176326-2 | TE Connectivity | NEOHM