TE Connectivity CRGCQ2512F100K
Res Thick Film 2512 100K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für TE Connectivity CRGCQ2512F100K herunter.
Master Electronics
Datasheet9 SeitenVor 8 Jahren
IHS
3-Monats-Trend:
-7.55%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
Introduction Date2018-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von TE Connectivity CRGCQ2512F100K, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res General Purpose Thick Film 2512 100k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 2512 100K 1% SMD Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 100000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
SMD Resistor 2512 100KΩ ±1% 1W ±100ppm/℃
CRGCQ 2512 100K 1% Resistance Value: 100K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 100K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGCQ2512F100K | Internal Number: 4-2176349-9 | TE Connectivity | NEOHM